Groepsreis Amerika

januari 18, 2019 Reizen

Een groepsreis Amerika is natuurlijk een fantastische manier om dit indrukwekkende land te ontdekken. Onze groepsreis Amerika bestaat uit een unieke roadtrip dwars door dit land heen. Hierbij komen we langs unieke plekken die je zeker weten gezien moet hebben. Doordat we reizen met meerdere auto’s krijg je een echt roadtrip gevoel. Extra speciaal is dat we speciale singlereizen naar de USA organiseren. Dit betekent dat onze groepen uit minimaal 50% single reizigers bestaat. Samen met andere single reizigers gaan we op pad om er een gezellige tijd van te maken. Uiteraard reis je altijd met leeftijdsgenoten die net als jij alleen op reis zijn. Je vindt hierdoor al snel aansluiting in de groep. Tijdens een groepsreis Amerika sluit je al snel vriendschappen voor het leven. Dit doe je tijdens de ultieme roadtrip door Amerika.

Groepsreizen Turkije met leeftijdsgenoten

Bij Turkije denk je natuurlijk aan zon, zee en strand. Het enige nadeel is dat je geen zin hebt om alleen op reis te gaan. Je wilt graag met anderen op reis, maar er is helaas niemand die met je meegaat. Dit is vooral jammer tijdens je vrije tijd op je vakantiebestemming. Gelukkig zijn er groepsreizen Turkije waarbij je leeftijdsgenoten kan ontmoeten om samen mee op reis te gaan. Tijdens onze actieve groepsreizen Turkije zorgen we ook nog eens voor een actief programma. Waarbij er ruimte is voor leuke activiteiten met leeftijdsgenoten op locatie. Je kan hier genieten van een gezellige groepsreis met leeftijdsgenoten. Uiteraard zorgen we voor minimaal 50% singles in de groep, zodat je al snel aansluiting weet te vinden.